28 Mayıs 2009 Perşembe

Blogger Tema Yazılımları

Blogger tema yapmaya yarayan birçok yardımcı programlar var, tabiki sizin için faydalı olabilecek en iyisini seçmek çok önemli. Bu yazımızda tema yapmaya yarayan yazılımlardan birkaç tanesini ele alacağız.

  • Adobe Creative Suite: Bir çok tema yapmanıza yarayabilecek önemli programlardan bir tanesidir. Dizayn araçları bu ürünün en üstündeki kısmında bulunur.
  • Microsoft Expression Software: Fastastik denebilecek kadar eşsiz temalar yapabileceğiz programlardan birtanesidir. Bu yazılım geniş dizayn araçları sunmasıyla ön plana çıkıyor.
  • CoffeeCup.com Designer: Tema yapmak için seçebileceğiniz yazılımlardan bir tanesi de CoffeeCup. en önemli özelliği herhangi bir tema yapma deneyiminiz olmadan bile bu yazılım sayesinde eşsiz temalar oluşturabilirsiniz..
  • Rapid Weaver 4: Bilgisayarına Mac sistemi kurulu olanlar için faydalı olabilecek bir yazılım.
  • Windows Live Writer: Bu yazılımın offline araçları sayesinde temanıza yeni şekiller vererek üzerinde modifikasyonlar yapabilirsiniz. Bazı tema uzmanları online blog dizaynının güç ve yorucu olduğunu düşünür. Siz de aynı fikirdeyseniz bu yazılım işinizi görebilir. Gördügünüz üzere tema yapmamızı sağlayan harika yazılımlar var ancak burda önemli olan sıfırdan bir tema yapmanını zor ve zahmetli yanlarının da olabileceğini göze almak ve eşsiz temalar ortaya çıkarabilmek. Ayrıca bu yazılımlar biryana halihazırdaki temala üzerinde değişilikler yapmak suretiyle kendinize has temalar da oluşturabilirsiniz.

Blogger Etiketleri: , ,

1 yorum:

  1. Blogger tema yapmaya yarayan birçok yardımcı programlar var, tabiki sizin için faydalı olabilecek en iyisini seçmek çok önemli. Bu yazımızda tema yapmaya yarayan yazılımlardan birkaç tanesini ele alacağız.

    YanıtlaSil