16 Haziran 2009 Salı

Bloglardaki En İlginç 4 Kelime

Bloglardaki en ilginç 4 telimeyi biliyor musunuz? Bu 4 kelimenin yazılarınıza olumlu etki edebileceğini biliyor musunuz? Bu yazımızda bloglardaki en ilginç ve ençok kullanılan 4 kelimeden bahsedeceğim.

 1. SEN yada SİZ

  Bloglardaki en etkili kelimelerden birtanesidir. İyi bloggerlar ziyareçlerine değer verir ve SİZ kelimesin çok etkili kullanılar.

  Örnek: Bu eğitimin çok faydasını gördüm.
 2. Bu eğitimin çok faydasını göreceksiniz.
  2. ÇÜNKÜ

  Diğer etkili bir keime Çünkü. Blog yazarlararı yazılarında doğru, yanlış, iyi, kötü birçok durumdan bahsederler, çünkü kullanılmayan bir yazı zayıf kalacaktır.

  Örnek: Bu, kötü bir durum

  Bu, kötü bir durum, çünkü olumsuz sonuçlar ortaya çıkartıyor.

  3. FREE - ÜCRETSİZ

  Belkide internette ençok kullanılan kelime Free kelimesi. Para ödemeden birşeye sahip olmayı ifade eden bu kelimeye tabiki kayıtsız kalamayız.

  Örnek: Bu harika yazılıma sahip olmak sadece 20 TL.

  Bu harika yazılıma ücretsiz sahip olabilirsiniz.

  Sizce hangisi daha etkili?

  4. PARA

  Dünyada hiçbir kimse para olmadan yaşayamaz. herkesin paraya ihtiyacı vardır. Para kelimesi de internette ençok kullanıan kelimelerden bir tanesidir.

  Örnek: Bu aktivite size daha fazla arkadaş edinmeyi sağlar.

  Bu aktivite sizin daha fazla para kazanmanızı sağlar.

  Sonuç olarak bu yazımızda internette ençok kullanılan 4 kelimeden bahsettik. Bu kelimelerin etkili ve yerinde kullanılması ziyaretçilerinizn ilgisini çekmek ve daha yararlı yazılar yazmak açısından faydalı olabilir. Bununla birlikte özensizce kullanımlar blogunuzun internette geri düşmesine neden olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder